Celem programu jest poprawa jakości żywienia w szpitalach
oraz zwiększenie dostępności porad żywieniowych.
Ocenę żywienia, ewentualne uwagi i sugestie możecie Państwo wyrazić w ankiecie badania doświadczeń i opinii pacjenta. Ankietę można wypełnić TUTAJ lub pod kodem QR znajdującym się na „Teczkach życia”, które otrzymujecie Państwo przy wypisie ze Szpitala lub w wersji papierowej w każdym oddziale szpitalnym.
Więcej informacji o
