Zaloguj    
image
Konferencje

KALISZ, 11 MAJA 2024
Wydział Pedagogiczno-Artystyczny Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Kaliszu ul. Nowy Świat 28-30

 

Szczegóły w ulotce (pdf)

  

Za nami VII Wielkopolskie Spotkanie Chirurgów Dziecięcych z Pediatrami i Lekarzami Rodzinnymi w Ostrowie Wlkp. Konferencja odbyła się 24 i 25 listopada w Forum Synagoga i Młodzieżowym Domu Kultury. Dyskutowano   m.in. o wyzwaniach chirurga podczas rozległych zabiegów onkologicznych u dzieci, leczeniu bólu u najmłodszych pacjentów czy powikłaniach zapalenia płuc w erze post-Covid. Pomysłodawcą spotkania jest kierownik ostrowskiej Chirurgii Dziecięcej dr n. med. Witold Miaśkiewicz, organizatorem Delegatura WIL w Ostrowie Wlkp., Polskie Towarzystwo Chirurgów Dziecięcych i Oddział Chirurgii Dziecięcej i Traumatologii ZZOZ w Ostrowie Wlkp.

  Czytaj więcej...

I Ogólnopolską Konferencję Użytkowników Metody Calcanail pod patronatem Wielkopolskiej Izby Lekarskiej zainaugurowano mocnym akcentem – do życia powołany został Ośrodek Szkoleniowy Leczenia Złamań Kości Piętowej, który  będzie funkcjonował w ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim. Akt powołania podpisali w Antoninie: dyrektor Szpitala Dariusz Bierła, kier. Oddziału Mirosław Falis, starosta ostrowski Paweł Rajski oraz krajowy konsultant ds. Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu prof. Jarosław Czubak. Wszystko to za sprawą kierownika ostrowskiej ortopedii, który dokładnie 10 lat temu przywiózł nowatorską metodę operowania złamań z Francji do Polski.
 

  Czytaj więcej...


Serdecznie zapraszamy na doroczną X Jubileuszową Regionalną Konferencję Neonatologiczną organizowaną w dniu 13 kwietnia 2018 roku w Ostrowie Wielkopolskim.

Kontakt: 62 595 12 76, 62 595 12 78, 62 595 12 97

Program konferencji

 

formularz zgłoszeniowy.

  


Serdecznie zapraszamy na  VI Spotkanie  Lekarzy Ortopedów z Lekarzami Rodzinnymi Południowej Wielkopolski, które w tym roku poświęcone będzie problemom reumatologicznym.

  Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy na doroczną IX Regionalną Konferencję Naukowo-Szkoleniową organizowaną w dniu 27 kwietnia 2017 roku w Ostrowie Wielkopolskim.

  Czytaj więcej...

 

 

 

III Wielkopolskie Spotkanie Chirurgów Dziecięcych z Pediatrami i Lekarzami Rodzinnymi

Szkoła Portów Naczyniowych dla Dzieci

 

 

 

    

  Czytaj więcej...

Pałac Myśliwski w Antoninie 10 czerwca 2016 r., piątek, godzina 18.00

  Czytaj więcej...

Strona 1 z 2First   Previous   [1]  2  Next   Ostatni