Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

 

  Read More...

 

  Read More...

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim, zatrudni pielęgniarki na Oddziały: Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu oraz Neurologiczny. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Kontakt Naczelna Pielęgniarka 62 595 11 16 lub 62 595 11 17

  

 

  Read More...

 

  Read More...

W XVI Rankingu Szpitali przygotowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) we współpracy z „Rzeczpospolitą ” II miejsce w kategorii Najlepszy Szpital w Województwie Wielkopolskim otrzymał Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim

  Read More...

Jak co roku, nauczyciele Szkoły Szpitalnej zorganizowali pełne niespodzianek spotkanie dla naszych  najmłodszych pacjentów. Było radośnie i bardzo świątecznie. Były kolędy i pastorałki w wykonaniu Izabeli Staroń i Adama Wasieli, występy podopiecznych Patrycji Stendery z Grupy Baletowej Gwiazda oraz wzruszające Jasełka przygotowane przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim.

  Read More...

 

  Read More...

 

  Read More...

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim informuję, iż dnia 27.12.2019 r. Zakład Medycyny Pracy będzie nieczynny.

  

Page 9 of 25First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last   

  
informacja

 

 

 

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering