Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

 

Uprzejmie informujemy, że w związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS- CoV-2 (koronawirusa) w trosce o zdrowie pacjentów oraz pracowników Zakład Medycyny Pracy zostaje zamknięty do odwołania.
 

Dyrekcja Szpitala

  


A P E L!   
Szanowni Państwo!

 

Sytuacja epidemiologiczna wywołana koronawirusem to wyjątkowy stan  i skala zagrożenia, z którym nie mieliśmy dotąd do czynienia.
    Obecna sytuacja wymusza jednak pilne działania doraźne i konieczność podjęcia dodatkowych wszelkich działań jak: zakupy niezbędnego sprzętu medycznego oraz środków ochrony osobistej, które przyczynią się do zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego naszych mieszkańców.
    W ciągu ostatnich dni doświadczyliśmy już wielu gestów solidarności, a na subkonto ostrowskiego szpitala wpłynęły już pierwsze darowizny pieniężne.
Mając jednak świadomość, że zapowiada się długa i kosztowna walka, zwracamy się z gorącą prośbą do przedsiębiorców, samorządowców i ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe dla ostrowskiego szpitala.
Wpłat można dokonywać na specjalne subkonto utworzone w ostrowskim szpitalu:

Bank Powszechna Kasa Oszczędności  Bank Polski SA
Regionalne Centrum Korporacyjne w Kaliszu
nr konta 78 1020 2212 0000 5002 0375 7184
Prosimy o wpisanie tytuł przelewu: darowizna KORONAWIRUS.

Jeśli będą mieli Państwo Pytania w sprawie przekazania darowizny prosimy o kontakt:
Alina Tomaszewska- Główna Księgowa: nr telefonu 603-860-720

Dziękując za zrozumienie!
Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego
Piotr Walkowski
Starosta Ostrowski
Paweł RajskiDyrekcja Szpitala
  


Krwiodawstwo to misja i wielki test odpowiedzialności.   

  Read More...

 

Uprzejmie informujemy, że w związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS- CoV-2 (koronawirusa)  w trosce o zdrowie pacjentów oraz pracowników Zakład Medycyny Pracy zawiesza wykonywanie badań okresowych  do odwołania.
    Jednocześnie informujemy, że wykonywane będą wyłącznie badania wstępne oraz kontrolne dla firm i instytucji, które mają zawartą umowę z Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim na wykonywanie badań z zakresu medycyny pracy.

  

 

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego i nałożonym na ZZOZ obowiązkiem pozostawania w stanie podwyższonej gotowości zmianie ulega sposób udzielania informacji o stanie zdrowia hospitalizowanych pacjentów.

 

Informacje udzielane będą telefonicznie wg harmonogramu

  

Od dnia 17-03-2020 do odwołania Laboratorium nie przyjmuje zleceń na wykonanie badań ambulatoryjnych (płatnych)

  

 

OGRANICZENIE DOSTĘPU PACJENTA AMBULATORYJNEGO DO SZPITALNYCH BADAŃ LABOLATORYJNYCH

 

1. Punkt pobrań materiału laboratoryjnego (krew, mocz, wymazy itp.) tylko i wyłącznie w budynku przychodni pokój nr 6 od poniedziałku do piatku w godzinach 7:30 - 11:30 sobota 7:30 - 10:30

2, Punkt pobrań materiału laboratoryjnego w głównym budynku szpitala II piętro - hol zostaje zamknięty do odwołania.

3. Odbiór wyników w budynku Przychodni pokój nr 6 od poniedziałku do piątku w godzinach 14-18. Odbiór wyników badania na następny dzień.

4. W pozostałym czasie Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej jest zamknięty dla pacjentów ambulatoryjnych do odwołania.

Ograniczenia nie dotyczą pacjentów onkologicznych

Kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej

  

 

WAŻNY KOMUNIKAT


W Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim do odwołania wprowadzony został zakaz odwiedzin pacjentów na wszystkich oddziałach szpitala.

Zakaz nie dotyczy opiekunów pacjentów hospitalizowanych w ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim, którzy przebywają z nimi stale w szpitalu (jedna osoba do jednego pacjenta). Nie dotyczy też matki lub ojca dziecka leczonego w szpitalu na czas jego karmienia lub kangurowania.

Na Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim decyzją  Wojewody Wielkopolskiego z dnia 28 lutego 2020 r., nałożony został obowiązek pozostawania w stanie podwyższonej gotowości w celu przyjęcia osób w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

Tym samym czasowo ograniczone zostały przyjęcia planowe na oddziały zachowawcze tj. Oddział Internistyczny, Kardiologiczny, Neurologiczny, Geriatryczny i Medycyny Paliatywnej.

Przyjęcia planowe na oddziały zabiegowe, w tym Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Oddział Chirurgii Ogólnej, Oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej, Oddział Laryngologiczny oraz Oddział Ginekologiczno-Położniczy odbywają się bez zmian.

  


Page 8 of 25First   Previous   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Next   Last   

  
informacja

 

 

 

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering