Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

 

  Read More...

 

  Read More...

Konkurs ofert na świadczenia zdrowotne dla lekarzy

 

czytaj więcej...

  

 

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim,

zatrudni pracownika na stanowisku specjalisty do spraw zamówień publicznych.

Wymagane wykształcenie wyższe.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Czytaj więcej....

 

  

Serdecznie zapraszamy na doroczną X Jubileuszową Regionalną Konferencję Neonatologiczną organizowaną w dniu 13 kwietnia 2018 roku w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Kontakt: 62 595 12 76, 62 595 12 78, 62 595 12 97


Program konferencji


Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy w zakładce KONFERENCJE

  

Konkursy

  

W związku z zwiększoną zachorowalnością na grypę i infekcje grypopodobne wprowadza się całkowity zakaz odwiedzin w oddziałach szpitalnych. W sytuacjach szczególnych decyzje o zgodzie na odwiedziny podejmuje kierownik oddziału lub lekarz dyżurny.

Zakaz odwiedzin wprowadza się z dniem 26-02-2018 do odwołania.

  

W związku z zwiększoną zachorowalnością na grypę i infekcje grypopodobne wprowadza się ograniczenie odwiedzin do jednej osoby odwiedzającej do pacjneta.

Ograniczenie wprowadza sie z dniem 21-02-2018 do odwołania.

  

 

9 marca 2018 r. Wielkopolskie Centrum Onkologii wraz z Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej organizuje VI Wielkopolskie Sympozjum Onkologiczne (WSO) w Ostrowie Wielkopolskim w Forum Synagoga, ul. Raszkowska 21.

ULOTKA

Wyniki leczenia oraz przeżycia chorych są coraz lepsze, ale wciąż dalekie od oczekiwań. Zjawisko to związane jest ze zbyt późnym zgłaszaniem się chorych w zaawansowanym stadium choroby do leczenia onkologicznego. Postanowiliśmy poprawić tę sytuację wdrażając cykliczne spotkania naukowe poświęcone nowotworom o różnych lokalizacjach narządowych.

Sympozjum skierowane jest do lekarzy rodzinnych, pacjentów (program konferencji obejmuje sesję z udziałem organizacji Pacjentów) i mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Wstęp na konferencję jest bezpłatny po uprzednim zalogowaniu się na stronie internetowej Wydarzenia: www.onkologiaostrow.pl.Page 13 of 25First   Previous   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Next   Last   

  
informacja

 

 

 

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering