Login    
  


 

 

Wyniki laboratoryjne ambulatoryjne

Kod użytkownika: PESEL    

hasło: Nr badania (pierwsze 9 cyfr)

 

 

 

image
AKTUALNOŚCIOddział Ginekologiczno-Położniczy jednym z najnowocześniejszych oddziałów w Wielkopolsce

W poniedziałek 27 lipca 2020 roku symboliczne otwarto  przebudowany i wyremontowany Oddział Ginekologiczno-Położniczy. W ciągu kilku ostatnich miesięcy Oddział poddany został całkowitej modernizacji. 
Funkcjonalne rozwiązania architektoniczne oraz nowoczesny sprzęt i aparatura medyczna to przede wszystkim poprawa warunków pobytu i  leczenia pacjentek oraz pracy personelu.

  Read More...

 

Samochód osobowy Suzuki Vagon R 1,3 DDIS – rok produkcji 2004, Nr VIN TSMMMA43S00286477, stan licznika: 494126 km.

  Read More...

 

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 06 lipca br. do odwołania zmianie ulegają godziny przyjęć paczek dla pacjentów. Paczki przekazywane pacjentom przebywającym na oddziałach szpitalnych (żywność, środki higieny, ubrania, itp.) należy zostawiać w namiocie nr 1 - po prawej stronie za portiernią.
    Na paczkach prosimy umieścić: imię i nazwisko pacjenta, oddział, numer sali.
Prosimy aby zabezpieczyć paczki np. w foliowych reklamówkach.

Godziny przyjmowania paczek:
od poniedziałku do piątku: 16:00- 18:00
sobota, niedziela:                12:00- 14:00


Dyrekcja Szpitala

  

 

 

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim włączył się do akcji #GaszynChallenge. Na lądowisku dla helikopterów Dyrekcja Szpitala wraz z pracownikami „pompowała” dla Sandry Wolniak zmagającej się z SMA rdzeniowym zanikiem mięśni.
 

Dyrekcja nominuje kolejnych uczestników:

  • Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie,

  • Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Ostrowie Wielkopolskim,

  • Straż Miejską w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Pompujemy i pomagamy!!!

 

  

Informujemy, iż od dnia 1 lipca 2020 roku przywracamy porody rodzinne. Szczegółowe informacje w zakładce: Działalność medyczna/ Oddziały/Oddział Ginekologiczno- Położniczy/ Porody rodzinne COVID-19

  

 

Informujemy, iż od dnia 01 lipca 2020 roku Zakład Medycyny Pracy wznawia wykonywanie badań okresowych dla firm i instytucji posiadających umowę zawartą z ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim.
Przyjmowanie petentów odbywać będzie się po uprzedniej rejestracji telefonicznej pod
nr tel. 62 595 11 93.

  

 

 

Uprzejmie informujemy iż, od dnia 04 lipca 2020r. Zakłada Diagnostyki Laboratoryjnej rozpocznie realizowanie badań odpłatnych (bez skierowania) we wszystkie soboty miesiąca, od godz.7.30 do 12.00 w budynku poradni specjalistycznych pokój nr 6.

 

 

Odbiór wyników w poniedziałek od godziny 14.00 do 18.00 w budynku poradni specjalistycznych.

 

 

 

  

 

Od dnia 01 czerwca 2020 r. Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim wznawia przyjęcia planowe na rzecz pacjentów dorosłych, tj: Oddziału Chirurgii Ogólnej, Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Oddziału Laryngologicznego, Oddziału Kardiologicznego oraz Oddziału Ginekologiczno- Położniczego.
Każdy pacjent zakwalifikowany do zabiegu planowego przed przyjęciem do właściwego oddziału  musi mieć obowiązkowo wykonany test  na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.
Szczegółowe informacje w zakładce: Dla Pacjenta → Przyjęcie do szpitala COVID 19.

  

 

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 18 maja 2020 r. Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej wykonywać będzie wyłącznie badania ze skierowaniem od instytucji, które posiadają zawartą umowę z ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim .
    Przyjmowanie petentów odbywać będzie się w budynku Poradni Specjalistycznych pokój nr 6 w godzinach od 7.30-11.30, odbiór wyników w godzinach od 14.00-18.00.

 

  

Page 9 of 28First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last   

  
informacja

 

 

 

 

 

 

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy