Login    
  
  
image
Aktualności

Sympozjum „Małoinwazyjne metody leczenia schorzeń stopy i stawu skokowo- goleniowego” W dniu 19 maja 2017 roku w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyło się IV Interdyscyplinarne Sympozjum „Małoinwazyjne metody leczenia schorzeń stopy i stawu skokowo- goleniowego”, którego głównym organizatorem był dr hab. n. med. Artur Gądek Kierownik Kliniki Ortopedii i Fizjoterapii UJ CM.

  Read More...

Informujemy, że prezentacja autorów  dr n. med. M. Falisa i lek. K. Pyszla na temat nowej metody leczenia operacyjnego śródstawowych złamań kości piętowej przy użyciu gwoździa śródszpikowego Calcanail została zamieszczona w dziale edukacyjnym na stronie internetowej  Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego  www.ptoitr.pl. Autorom wyróżnionej pracy gratulujemy !

  Read More...

04 grudnia 2015 w ramach  Aesculap  Academii w Krakowie  odbył się międzynarodowy  kurs  „Gwoździowanie śródszpikowe- wciąż  aktualne kontrowersje  i nowe możliwości”. Wśród wykładowców zaproszeni zostali  lekarze  ortopedzi z Czech i z Polski.

  Read More...

W dniach 26-30 czerwca 2014 roku dwóch lekarzy z Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu- dr n. med. Mirosław Falis oraz lek. Rafał Śmiłowicz- przebywali na stażu klinicznym w Tuluzie we Francji.

  Read More...

W dniach 7-8 czerwca 2014 dr n. med. Mirosław Falis i lek. Krystian Pyszel byli wykładowcami podczas VI  Działdowskich Warsztatów Ortopedycznych zorganizowanych z okazji X-lecia  Oddziału Ortopedii i Traumatologii w Działdowie pod patronatem naukowym prof. dr hab. n. med.  Krystiana Żołyńskiego.

  Read More...

Page 1 of 2First   Previous   [1]  2  Next   Last   

  
image
Galeria